ACBe
Atgal

























Techniniai duomenys
| Svoris (be akumuliatoriaus) | 4,2 kg |
| Maitinimo įtampa / Srovės stipris | 51V / 20A |
| Išėjimo srovė | 34V / 16,7A |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 296 x 236 x 561 mm |
| Apsaugos klasė | IP24D |
| Vibratoriaus antgalio skersmuo | 38 / 45 / 58 mm |
| Darbinis diapazonas | 50 / 60 / 85 cm |
| Maitinimo įtampa | 34 V |
| Srovės stipris | 6,2 / 9,9 / 14,8 A |
| Dažnis | 200 Hz |
| Veleno ilgis | 1,5 / 3 / 5 m |
| Vibratoriaus svoris | 4-6,4 / 5,2-8,8 / 7,7-12,1 kg |
| Apsaugos klasė | IP67 |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |













