CB 250
Atgal



















Techniniai duomenys
| Svoris | 650-680 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 1480 x 820 x 1105 mm |
| Galia | 45 kW / 50 kVA |
| Dažnis | 50 Hz |
| Fazių skaičius | ∼3 |
| Maitinimo įtampa | 230 V |
| Išėjimo srovės stipris | 32 A |
| Lizdai |
4x pc. |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |










