AS 62e/25
Atgal





















Techniniai duomenys
| Svoris | 69 kg |
| Smūgio jėga | 17 kN |
| Smūgių skaičius | 680 min |
| Pado matmenys (plotis × ilgis) | 250 x 340 mm |
| Variklis | Elektrinis variklis (akumuliatorinis) |
| Judėjimo greitis | 11 m/min |
| Papildoma įranga | Greičio kontrolė smūgių skaičių |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











