DS 70
Atgal

















Techniniai duomenys
| Svoris | 86,4 kg |
| Smūgio jėga | 21 kN |
| Smūgių skaičius | 667 min |
| Pado matmenys (plotis × ilgis) | 330 x 340 mm |
| Variklis | Yanmar L48 (dyzelinas) |
| Variklio galia | 3,4 kW |
| Judėjimo greitis | 8,8 m/min |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









