RD 18
Atgal









Techniniai duomenys
| Maks. greitis | 11 km/h |
| Tankinimo jėga priekyje I/II | (28-29kN) / (20-22kN) |
| Tankinimo jėga gale I/II | (28-29kN) / (20-22kN) |
| Variklio darbinis tūris | 1131 cm³ |
| Vidinis posūkio spindulys | 2130 – 2230 mm |
| Išorinis posūkio spindulys | 3065 – 3165 mm |
| Darbinis plotis | 856 – 1056 mm |
| Maks. darbinis svoris | 1690 – 1780 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | (2295 / 2309) x (856 / 1056) x 2210 mm |
| Kuro bako talpa | 33 l |
| Galia | 16,3 kW |
| Maks. Įkalnė (be vibracijos) | 40% |
| Vandens bako talpa | 70 l |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





