PTS 4V
Atgal



























Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 2322 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 24 m |
| Maks. įsiurbimo aukštis | 7,6 m |
| Įsiurbimo / išleidimo skersmuo | 100 mm |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 50 mm |
| Variklio tipas | Briggs&Stratton, Vanguard (benzinas) |
| Variklio darbinė galia | 11,9 kW |
| Kuro bako talpa | 17,4 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 3,2 h |
| Svoris | 150 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 915 x 890 x 890 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |














