PT 2A
Atgal





















Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 625 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 32 m |
| Maks. įsiurbimo aukštis | 7,5 m |
| Įsiurbimo / išleidimo skersmuo | 50 mm |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 25 mm |
| Variklio tipas | Honda GX 160 (benzinas) |
| Variklio darbinė galia | 3,6 kW |
| Kuro bako talpa | 3,1 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 1,8 h |
| Svoris | 43 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 550 x 466 x 501 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











