DPU 6555
Atgal



















Techniniai duomenys
| Svoris | 487-520 kg |
| Darbinis plotis | 550-860 mm |
| Variklis | Hatz 1D81S (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 9,6 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 65 kN |
| Judėjimo greitis | 28 m/min |
| Vibracijos dažnis | 69 Hz |
| Papildoma įranga |
Starteris, darbo valandų skaitiklis, sutankinimo matuoklis, pagrindo plokštės praplatinimas, apsauginis rėmas. |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |










