DPU 3750
Atgal





















Techniniai duomenys
| Svoris | 247 / 265 kg |
| Darbinis plotis | 500 mm |
| Variklis | Hatz 1B30 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 4,2 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 37 kN |
| Judėjimo greitis | 24 m/min |
| Vibracijos dažnis | 90 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











