DPU 2560
Atgal



Techniniai duomenys
| Svoris | 171 kg |
| Darbinis plotis | 600 mm |
| Variklis | Hatz 1B20 (Dyzelinas) |
| Variklio galia | 3,1 KW |
| Vibracijos smūgio jėga | 25 kN |
| Judėjimo greitis | 17-21 m/min |
| Vibracijos dažnis | 90 Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |


