RC 50
Atgal

































Techniniai duomenys
| Tankinimo jėga priekyje I/II | 93-95 kN / 66-69 kN |
| Maks. darbinis svoris | 5870-6140 kg |
| Darbinis plotis | 1370 mm |
| Vidinis posūkio spindulys | 3375 mm |
| Išorinis posūkio spindulys | 4745 mm |
| Maks. Įkalnė (be vibracijos) | 60% |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4040 x 2018 x 2838 mm |
| Variklis | Kubuta |
| Variklio galia | 55,4 kW |
| Variklio darbinis tūris | 3331 cm³ |
| Maks. greitis | 12,5 km/h |
| Kuro bako talpa | 123 l |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |

















