RD 45
Atgal







Techniniai duomenys
| Maks. greitis | 11 km/h |
| Tankinimo jėga priekyje I/II | 71kN / 43kN |
| Tankinimo jėga gale I/II | (70-90kN) / (42-62kN) |
| Variklio darbinis tūris | 2434 cm³ |
| Vidinis posūkio spindulys | 2650 mm |
| Išorinis posūkio spindulys | 4030 mm |
| Darbinis plotis | 1380 mm |
| Maks. darbinis svoris | 5250 – 5730 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 2896 x 1506 x 2720 mm |
| Kuro bako talpa | 73 l |
| Galia | 37,4 kW |
| Maks. Įkalnė (be vibracijos) | 40% |
| Vandens bako talpa | 260 l |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




