RC 70
Atgal

































Techniniai duomenys
| Tankinimo jėga priekyje I/II | 160 kN / 40-136 kN |
| Maks. darbinis svoris | 7270-8230 kg |
| Darbinis plotis | 1680 mm |
| Vidinis posūkio spindulys | 3310 mm |
| Išorinis posūkio spindulys | 4990 mm |
| Maks. Įkalnė (be vibracijos) | 60% |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4439 x 2016 x 2883 mm |
| Variklis | Kubuta |
| Variklio galia | 55,4 kW |
| Variklio darbinis tūris | 3331 cm³ |
| Maks. greitis | 12,5 km/h |
| Kuro bako talpa | 123 l |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |

















