RD 40
Atgal











Techniniai duomenys
| Maks. greitis | 11 km/h |
| Tankinimo jėga priekyje I/II | 70kN / 42kN |
| Tankinimo jėga gale I/II | (69-89kN) / (41-61kN) |
| Variklio darbinis tūris | 2434 cm³ |
| Vidinis posūkio spindulys | 2690 mm |
| Išorinis posūkio spindulys | 3990 mm |
| Darbinis plotis | 1300 mm |
| Maks. darbinis svoris | 5110 – 5430 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 2890 x 1426 x 2720 mm |
| Kuro bako talpa | 73 l |
| Galia | 37,4 kW |
| Maks. Įkalnė (be vibracijos) | 40% |
| Vandens bako talpa | 260 l |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |






