RD 24e
Atgal









Techniniai duomenys
| Maks. greitis | 8 km/h |
| Tankinimo jėga priekyje I/II | 49kN / 35kN |
| Tankinimo jėga gale I/II | 49kN / 35kN |
| Vidinis posūkio spindulys | 2470 mm |
| Išorinis posūkio spindulys | 3470 mm |
| Darbinis plotis | 1000 mm |
| Maks. darbinis svoris | 2970 – 3060 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 2530 x 1110 x 2475 mm |
| Maks. Įkalnė (be vibracijos) | 40% |
| Vandens bako talpa | 180 l |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





