LTN5
Atgal





































Techniniai duomenys
| Svoris (su priekaba) | 695 kg |
| Maks. Stiebo aukštis | 7,8 m |
| Apšvietimo tipas | Daugiafunkcinės LED panelės 4 × 400 W |
| Atsparumas vėjui | 110 km/h |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | (1400/2620) x 1220 x (2470/2700) mm |
| Variklis | Yanmar |
| Stiebo pakėlimas | Elektrohidraulinis |
| Apšviečiamas plotas | 30,200 m² (5 min. liuksai) |
| Veikimo laikas (tik apšvietimas) | 124 h |
| Kuro sąnaudos | 0,9 l/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



















