DW 15
Atgal

















Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Yanmar |
| Efektyvioji galia | 18,9 kW |
| Variklio darbinis tūris | 1116 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 650 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 850 l |
| Maks. keliamoji galia | 1500 kg |
| Darbinis svoris | 1281-1329 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 3391 x 1314 x 1885-2723 mm |
| Kuro bako talpa | 20 l |
| Judėjimo greitis | 15 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









