DW 90
Atgal

















Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Deutz |
| Efektyvioji galia | 55,4 kW |
| Variklio darbinis tūris | 2925 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 3750 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 4600 l |
| Maks. keliamoji galia | 9000 kg |
| Darbinis svoris | 4324 – 4944 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4729 x 2400 x 3416 mm |
| Kuro bako talpa | 70 l |
| Judėjimo greitis | 25 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









