DV45
Atgal





































Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Perkins |
| Efektyvioji galia | 36 kW |
| Tūris | 1663 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 1810 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 2400 l |
| Maks. keliamoji galia | 4200 kg |
| Darbinis svoris | 3053 – 3604 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 4400 x 1780 x 3274 mm |
| Kuro bako talpa | 53 l |
| Judėjimo greitis | 25 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



















