DT23
Atgal























Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Kubota |
| Efektyvioji galia | 18,5 kW |
| Variklio darbinis tūris | 1498 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 1120 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 1400 l |
| Maks. keliamoji galia | 2300 kg |
| Darbinis svoris | 2265 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 3304 x 1312 x 2523 mm |
| Judėjimo greitis | 7,5 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











