DT15
Atgal

























Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Kubota |
| Efektyvioji galia | 15,2 kW |
| Variklio darbinis tūris | 898 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 632 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 760 l |
| Maks. keliamoji galia | 1500 kg |
| Darbinis svoris | 1345-1695 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 2674 x 1102 x 2372 mm |
| Judėjimo greitis | 7,5 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |













