DT10
Atgal



























Techniniai duomenys
| Variklio gamintojas | Kubota |
| Efektyvioji galia | 9,6 kW |
| Variklio darbinis tūris | 479 cm³ |
| Savivarčio kėbulo talpa (sulyg bortais) | 367 l |
| Savivarčio kėbulo talpa (su kaupu) | 427 l |
| Maks. keliamoji galia | 1000 kg |
| Darbinis svoris | 665–915 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 1800 x 790 x 1365 mm |
| Judėjimo greitis | 4 km/h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |













