EW 100
Atgal

























Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia (pasirinktinai) | 55,4 (100) kW |
| Esant variklio sūkiams | 1900 aps./min |
| Variklio darbinis tūris (pasirinktinai) | 2799 (3621) cm³ |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Darbinis svoris | 10625-11855 kg |
| Maks. kasimo gylis | 4968 mm |
| Atplėšimo jėga | 73,3 kN |
| Kėlimo jėga | 44 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 300 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 180 l/min |
| Kuro bako talpa | 190 l |
| Judėjimo greitis (pasirinktinai) | 20 (30 / 40) km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 6707 x 2450 x 2980 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |













