TH412e
Atgal







































































Techniniai duomenys
| Akumuliatoriaus įtampa | 96 V |
| Akumuliatoriaus talpa (pasirinktinai) | 18 (28) kWh |
| Veikimo laikas iki (pasirinktinai) | 3,1 h (5,2 h) |
| Darbinis svoris | 2750-3100 kg |
| Keliamoji galia | 1250 kg |
| Kėlimo aukštis | 4537 mm |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 220 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 41,6 l/min |
| Judėjimo greitis | 0-25 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 2991 x 1564 x 1995 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




































