EZ 26e
Atgal





















Techniniai duomenys
| Variklis | Elektrinis variklis |
| Variklio galia | 39 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2450 aps./min. |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | ∼7-8 h |
| Įkrovimo laikas | ∼2,1-10,5 h |
| Darbinis svoris | 2440-3024 kg |
| Maks. kasimo gylis | 2803 mm |
| Atplėšimo jėga | 22,6 kN |
| Kėlimo jėga | 15,7 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 240 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 68,6 l/min |
| Judėjimo greitis | 4,9 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 4604 x 1500 x 2524 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |








