ET 65
Atgal















Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia | 42 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2000 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 2216 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Darbinis svoris | 6087-7358 kg |
| Maks. kasimo gylis | 4184 mm |
| Atplėšimo jėga | 50,7 kN |
| Kėlimo jėga | 30,8 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 240 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 144 l/min |
| Kuro bako talpa | 85 l |
| Judėjimo greitis | 5,2 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 6137 x 1950 x 2478 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |







