ET 42
Atgal























Techniniai duomenys
| Variklis | Perkins |
| Variklio galia | 32,5 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2000 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 1662 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 4032-5206 kg |
| Maks. kasimo gylis | 3544 mm |
| Atplėšimo jėga | 43,8 kN |
| Kėlimo jėga | 20,8 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 245 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 90 l/min |
| Kuro bako talpa | 80 l |
| Judėjimo greitis | 4,8 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 5594 x 1750 x 2608 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











