ET 20
Atgal















































Techniniai duomenys
| Variklis | Yanmar |
| Variklio galia | 14,6 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2400 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 1266 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 2000-2340 kg |
| Maks. kasimo gylis | 2703 mm |
| Atplėšimo jėga | 22,2 kN |
| Kėlimo jėga | 12,8 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 240 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 66 l/min |
| Kuro bako talpa | 29,5 l |
| Judėjimo greitis | 5 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 4063 x 990 x 2348 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
























