ET 08
Atgal

















Techniniai duomenys
| Variklis | Yanmar |
| Variklio galia | 9,9 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2100 aps./min. |
| Variklio darbinis tūris | 854 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Darbinis svoris | 1029-1115 kg |
| Maks. kasimo gylis | 1766 mm |
| Atplėšimo jėga | 8,9 kN |
| Kėlimo jėga | 4,5 kN |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 170 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 23 l/min |
| Kuro bako talpa | 14 l |
| Judėjimo greitis | 1,8 km/h |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 2850 x 700 x 2261 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









