WL 1150
Atgal





















Techniniai duomenys
| Variklis | Kohler |
| Variklio galia | 55,4 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2300 aps./min |
| Variklio darbinis tūris | 2482 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Standartinis kaušo tūris | 1 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 4060 kg |
| Darbinis svoris | 5700-6100 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 4855 x 1830 x 2510 mm |
| Kuro bako talpa | 80 l |
| Hidraulinės sistemos tūris | 32 l |
| Judėjimo greitis (pasirinktinai) | 20 (30) km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 500 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas (pasirinktinai) | 77 (95) l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 71 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











