WL 950
Atgal























Techniniai duomenys
| Variklis | Kohler |
| Variklio galia | 42 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2600 aps./min |
| Variklio darbinis tūris | 1861 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 3 |
| Standartinis kaušo tūris | 0,85 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 3950 kg |
| Darbinis svoris | 5000-5200 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 4670 x 1830 x 2510 mm |
| Kuro bako talpa | 80 l |
| Hidraulinės sistemos tūris | 32 l |
| Judėjimo greitis | 20 km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 500 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas | 74 l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 69 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |












