WL 38
Atgal













Techniniai duomenys
| Variklis | Deutz |
| Variklio galia | 45 / 55,4 kW |
| Esant variklio sūkiams | 2300 aps./min |
| Variklio darbinis tūris | 2900 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 4 |
| Standartinis kaušo tūris | 0,64 m³ |
| Maks. keliamoji galia | 3719 kg |
| Darbinis svoris | 4300 kg |
| Matmenys be darbinių priedų (ilgis × plotis × aukštis) | 4344 x 1570 x 2548 mm |
| Kuro bako talpa | 65 l |
| Hidraulinės sistemos tūris | 50 l |
| Judėjimo greitis (pasirinktinai) | 20 (28) km/h |
| Hidraulinės sistemos slėgis | 450 bar |
| Hidraulinės sistemos srautas (pasirinktinai) | 57,5 (74-115) l/min |
| Garso slėgio lygis LpA | 74 / 77 dB(A) |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |







