FUE-M/T 13A
Atgal
Techniniai duomenys
| Svoris | 29 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 520 x 310 x 450 mm |
| Įėjimo / išėjimo įtampa | 400-415 V / 250 V |
| Įėjimo / išėjimo dažnis | 50-60 Hz / 0-200 Hz |
| Įėjimo / išėjimo srovė | 13 A / 13A |
| Įėjimo / išėjimo fazė | 3∼ / 3∼ |
| Maitinimo laido ilgis | 2,5 m |
| Kištukas |
CEE-Plug 5P, 16A, 400V, 6H |
| Lizdai |
4x CEE 4P, 16A, 10H, 50V, 100-300Hz |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
