P35
Atgal





Techniniai duomenys
| Lygintuvo juostos ilgis | 0,9-4,9 m |
| Lygintuvo juostos plotis | 165 mm |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 933 x 933 x 903 mm |
| Svoris | 16,3 kg |
| Variklis | Honda GX35 (benzinas) |
| Variklio sūkiai | 7000 rpm |
| Variklio galia | 1,2 kW |
| Kuro bako talpa | 0,7 l |
| Kuro sąnaudos | 0,6 l/h |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 1,5 h |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



