AR 26/6/042
Atgal





















Techniniai duomenys
| Sūkių skaičius per minutę | 6000 rpm |
| Išcentrinė jėga | 3,47 kN |
| Maitinimo įtampa | 42 V, 3∼ |
| Srovės stipris | 8 A |
| Dažnis | 200 Hz |
| Svoris | 6,3 kg |
| Maitinimo laido ilgis | 10 m |
| Tvirtinimas (ilgis × plotis) | 90 x 125 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |











