AR 26/3/230
Atgal

















Techniniai duomenys
| Sūkių skaičius per minutę | 3000 rpm |
| Išcentrinė jėga | 3 kN |
| Maitinimo įtampa | 230 V, 3∼ |
| Srovės stipris | 1,75 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Svoris | 7 kg |
| Maitinimo laido ilgis | 10 m |
| Tvirtinimas (ilgis × plotis) | 90 x 125 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |









