IRFUflex 58
Atgal











Techniniai duomenys
| Vibratoriaus antgalio skersmuo | 58 mm |
| Darbinis diapazonas | 85 cm |
| Maitinimo įtampa | 220 V |
| Srovės stipris | 3,3 A |
| Dažnis | 200 Hz |
| Veleno ilgis | 5 – 10 m |
| Maitinimo laido ilgis | 15 m |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |






