IRSE-FU 45
Atgal





Techniniai duomenys
| Vibratoriaus antgalio skersmuo | 45 mm |
| Darbinis diapazonas | 60 cm |
| Maitinimo įtampa | 220-240 V |
| Srovės stipris | 4,8 A |
| Dažnis | 50-60 Hz |
| Veleno ilgis | 0,3 / 0,8 m |
| Maitinimo laido ilgis | 15 m |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



