PS 3-1503
Atgal







Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 670 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 14,4 m |
| Išleidimo skersmuo | 75 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 8,5 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 400 V |
| Darbinė srovė | 3,4 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 20 A |
| Svoris | 29-34 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 235 x 215 x 550 mm |
| Papildomos versijos | Plūdės jungiklis |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




