PS 2-3703
Atgal









Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 450 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 36,5 m |
| Išleidimo skersmuo | 50 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 8,5 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 400 V |
| Darbinė srovė | 7,5 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 58 A |
| Svoris | 55-62 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 235 x 215 x 570 mm |
| Papildomos versijos | Plūdės jungiklis |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





