PSA 2-800
Atgal



Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 310-320 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 15 m |
| Išleidimo skersmuo | 50 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 6 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 230 V |
| Darbinė srovė | 5 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 12,3 A |
| Svoris | 13,7-13,8 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 223 x 187 x 341 mm |
| Papildomos versijos | Plūdės jungiklis |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |


