PSA 2-500
Atgal
Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 220-225 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 11 m |
| Išleidimo skersmuo | 50 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 6 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 230 V |
| Darbinė srovė | 2,9 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 7 A |
| Svoris | 10-11 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 220 x 185 x 355 mm |
| Papildomos versijos | Plūdės jungiklis |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
