PST 2-400
Atgal









Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 200-210 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 12-12,2 m |
| Išleidimo skersmuo | 50 mm (Storz) |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 7-9,5 mm |
| Variklio tipas | Elektrinis variklis (50 Hz) |
| Maitinimo įtampa | 230 V |
| Darbinė srovė | 2,6 A |
| Pradinis (įjungimo) srovės smūgis | 7 A |
| Svoris | 11,3 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 265 x 185 x 330 mm |
| Papildomos versijos | Plūdės jungiklis |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |





