PG 3A
Atgal
Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 1000 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 27 m |
| Maks. įsiurbimo aukštis | 7,5 m |
| Įsiurbimo / išleidimo skersmuo | 75 mm |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 6,5 mm |
| Variklio tipas | Honda (benzinas) |
| Variklio darbinė galia | 3,6 kW |
| Kuro bako talpa | 3,6 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 2,1 h |
| Svoris | 29 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 515 x 405 x 460 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
