PG 2A
Atgal
Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 598 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 30 m |
| Maks. įsiurbimo aukštis | 7,6 m |
| Įsiurbimo / išleidimo skersmuo | 50 mm |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 6,5 mm |
| Variklio tipas | Honda (benzinas) |
| Variklio darbinė galia | 2,6 kW |
| Kuro bako talpa | 2,5 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 1,9 h |
| Svoris | 24 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 481 x 377 x 394 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |
