PT 3A
Atgal























Techniniai duomenys
| Siurblio našumas | 1315 l/min |
| Maks. išlaidimo aukštis | 29,5 m |
| Maks. įsiurbimo aukštis | 7,5 m |
| Įsiurbimo / išleidimo skersmuo | 75 mm |
| Maks. kietųjų dalęlių frakcija | 38 mm |
| Variklio tipas | Honda GX 240 (benzinas) |
| Variklio darbinė galia | 5,9 kW |
| Kuro bako talpa | 5,3 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 2 h |
| Svoris | 62 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 673 x 508 x 571 mm |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |












