GV 7003
Atgal













Techniniai duomenys
| Svoris | 86 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 729 x 500 x 536 mm |
| Variklis | Honda GX390 (benzinas) |
| Variklio galia | 7 kW |
| Kuro bako talpa | 11 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 5,2 h |
| Maks. galia | 7 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼3,2 kW / 3∼5,7 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V / 3∼400 V |
| Srovės stipris | 1∼14,1 A / 3∼10,8 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai |
1x Schuko 230V,16A; 1x 1∼CEE 3P, 230V, 16A; 1x 3∼CEE 4P, 400V, 16A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |







