GB 2000i
Atgal



Techniniai duomenys
| Svoris | 21 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 499 x 285 x 455 mm |
| Variklis | Loncin (benzinas) |
| Variklio galia | 1,8 kW |
| Kuro bako talpa | 4 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 6,5 h |
| Maks. galia | 1,8 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼1,6 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V |
| Srovės stipris | 1∼7 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai |
1x Schuko 230V, 16A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |


