GB 6000
Atgal





Techniniai duomenys
| Svoris | 59 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 625 x 504 x 554 mm |
| Variklis | Loncin (benzinas) |
| Variklio galia | 8,5 kW |
| Kuro bako talpa | 26,5 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 12 h |
| Maks. galia | 6 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼5,5 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V |
| Srovės stipris | 1∼23,9 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai |
3x Schuko 230V, 16A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |



