GB 3000
Atgal







Techniniai duomenys
| Svoris | 44 kg |
| Matmenys (ilgis × plotis × aukštis) | 555 x 430 x 440 mm |
| Variklis | Loncin (benzinas) |
| Variklio galia | 4,4 kW |
| Kuro bako talpa | 9 l |
| Nepertraukiamo darbo trukmė | 8 h |
| Maks. galia | 3,1 kW |
| Nuolatinės srovės galia | 1∼2,8 kW |
| Maitinimo įtampa | 1∼230 V |
| Srovės stipris | 1∼12,2 A |
| Dažnis | 50 Hz |
| Lizdai |
2x Schuko 230V, 16A |
| Kaina (be PVM) | Pagal užklausą |




